Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

O společnosti Lindab

Lindab je mezinárodní skupina, která vyvíjí, vyrábí, prodává a distribuuje produkty a systémová řešení, která usnadňují výstavbu a vytváří zdravé klima uvnitř budov.

Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou, snadnou montáží, energetickou účinností, ohleduplností k životnímu prostředí a jsou dodávány spolu se službami na velmi vysoké úrovni.

Usnadňujeme výstavbu

Ve společnosti Lindab usnadňujeme výstavbu, protože usnadňovat je v lidské přirozenosti. Zjednodušením v každé fázi současně podporujeme udržitelnou výstavbu. Vyvíjíme produkty s ohledem na životní prostředí. Vyvíjíme řešení, která splňují požadavky na pohodlí, jednoduchost a energetickou účinnost. Děláme to proto, abyste mohli s čistým svědomím pokračovat v budování - nejen dnes, ale i zítra.

Vede nás snaha a touha neustále generovat vylepšení. Nejen pro všechny naše zákazníky a partnery, kteří používají naše produkty a řešení, ale také pro lidi, kteří žijí a pracují v našich budovách.

Usnadňovat výstavbu a pomáhat vytvářet zdravé vnitřní klima znamená menší spotřebu zdrojů a lidé se cítí lépe a zdravěji. Naše vize je částečně o dosažení co nejlepšího vnitřního prostředí, kde je základním požadavkem čerstvý vzduch. S vášní a znalostmi nyní zvyšujeme naše úsilí nabízet nejlepší řešení vnitřního klimatu na trhu ve zdravých a udržitelných budovách.