Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Proč pracovat v Lindabu

Pracovní prostředí

Lindab by měl být pracovištěm, na které můžete být hrdí! Chceme vám nabídnout inkluzivní a bezpečné pracoviště, kde se můžete odvážit zkoušet nové věci a kde máte neustále pocit, že se učíte něco nového. Chceme kvalifikované zaměstnance s pozitivním přístupem, kteří rozumí výzvám zákazníků. A chceme vedoucí pracovníky, kteří jsou vzorem a přebírají odpovědnost za řešení problémů, které se objevují v každodenním životě. Působíme v odvětví, které se mění a má decentralizovanou organizaci, kde bychom rádi umožnili každému zaměstnanci se realizovat a řídit rozvoj ve svých oblastech. Důležitými principy ve vedení lidí jsou pro nás důvěra, respekt, tolerance, odvaha, vysoká míra autonomie a individuální zodpovědnost.

Zázemí silné nadnárodní společnosti

Společnost Lindab byla založena v roce 1959 v Grevie u Båstadu ve Švédsku a i dnes je její sídlo na stejném místě na malebném poloostrově Bjäre. Od té doby se Lindab rozrostl v úspěšnou mezinárodní výrobně-obchodní společnost s více než 4 500 spolupracovníky ve více než 20 zemích.

V České republice sídlí několik poboček Lindab – obchodní v Pavlově a Brně, výrobní závod v Hustopečích a výrobní závod v Praze 6 Ruzyni. Výrobní závod v Ruzyni zaměstnává cca 700 zaměstnanců. Můžete zde pracovat ve výrobě, engineeringu, logistice, údržbě, nákupu, QHSE, HR, financích a IT.

Politika rovných příležitostí

V Lindabu dbáme na zajištění rovných příležitostí. Aktivně podporujeme všechny aspekty rovnosti v pracovním životě, odhalujeme a napravujeme nerovnováhu v pracovních podmínkách z důvodu pohlaví, náboženství, zdravotního postižení, věku nebo jiných důvodů.

Hodnoty Lindab

Společnost Lindab má decentralizovanou organizaci, kde každý tým přebírá odpovědnost. V takovém prostředí jsou důležité hodnoty, které vytvářejí společný základ pro naši práci.