Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se
  • 1 Lindab pro lepší klima
  • 2 Lindab pro lepší klima
  • 3 Lindab pro lepší klima

Udržitelný rozvoj

Ve společnosti Lindab přebíráme odpovědnost nejen za vytváření udržitelného rozvoje pomocí produktů a služeb, které zlepšují energetickou účinnost a snižují spotřebu zdrojů. Přebíráme také odpovědnost za všechny lidi, kterých se naše aktivity nějakým způsobem dotýkají. V rámci plánu udržitelného rozvoje pokračujeme ve zlepšování pracovního prostředí pro naše zaměstnance, snižování počtu nehod a zaměřujeme se na vytváření ještě rovnějšího inkluzivního pracoviště, které zohledňuje rozmanitost a rozdíly mezi lidmi. Také jsme snížili spotřebu zdrojů ve výrobě a zvýšili investice do vývoje produktů a řešení, která mají malý dopad na životní prostředí pro naše zákazníky.

Plán udržitelného rozvoje Lindab  

Lindab - pro lepší klima TM

Chceme vytvářet lepší vnitřní klima. A chceme to dělat způsobem, který přispěje k lepšímu klimatu na celé planetě. V tomto krátkém videu se dozvíte více o práci společnosti Lindab v oblasti udržitelného rozvoje.

To je Lindab

Lindab je dodavatel výrobků a systémových řešení, která usnadňují procesy výstavby a zlepšují vnitřní prostředí v budovách. Náš hlavní trh je Evropa. Pomocí úzké spolupráce s našimi zákazníky a díky otevřené organizaci firmy, profesionalitě zaměstnanců a silné firemní kultuře vyvíjíme řešení, která snižují dopad na životní prostředí a nabízí vyšší užitnou hodnotu našim zákazníkům.