Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Mezinárodní koncern Lindab AB

Stručně o nás

Lindab je dodavatel výrobků a systémových řešení, která usnadňují procesy výstavby a zlepšují vnitřní prostředí v budovách. Náš hlavní trh je Evropa. Pomocí úzké spolupráce s našimi zákazníky a díky otevřené organizaci firmy, profesionalitě zaměstnanců a silné firemní kultuře vyvíjíme řešení, která snižují dopad na životní prostředí a nabízí vyšší užitnou hodnotu našim zákazníkům.

Mezinárodní koncern Lindab AB

má své sídlo ve Švédsku ve městě Grevie. Řadí se k předním světovým společnostem v oblasti stavebnictví. Je jedním z největších světových designérů, výrobců a prodejců kovových profilů pro stavební účely – ocelových plechů, lehkých střešních krytin, okapových systémů a dalších montážních prvků z tenkostěnné oceli, jakož i potrubních a vzduchotechnických systémů. Tím je schopen poskytovat komplexní systémová řešení staveb pro široké spektrum požadavků. 

Stavět udržitelně

V Lindabu pečlivě sledujeme globální trendy a to zejména pokud jde o přístup k řešení problémů v oblastech výroby, energií a ochrany životního prostředí. Pomocí trvalého a rychlého rozvoje technologií se zaměřujeme na inovace, které vedou k vyšší produktivitě a k úsporám energie, lepšímu využívání zdrojů surovin a zlepšování kvality vnitřního prostředí v budovách. Jsme vedoucí silou ve vývoji systémů, které usnadňují výstavbu a šetří přírodní zdroje. Tento vývoj je pro nás naprosto klíčový. Věříme, že vše se dá zjednodušit a snažíme se toho dosáhnout ve všem, co děláme. Kombinací služeb, znalostí, výrobků a energeticky úsporných systémů zákazníkům usnadňujeme výstavbu budov a to jak v současnosti tak i pro budoucnost. Pro výrobu používáme především ocel. Ocel je ideální materiál pro konstrukce, které mají být používány po mnoho let. Ocel je současně materiál umožňující udržitelný rozvoj, protože může být recyklován, aniž by ztrácel svoje vlastnosti.

Lindab - pro lepší klima TM

Chceme vytvářet lepší vnitřní klima. A chceme to dělat způsobem, který přispěje k lepšímu klimatu na celé planetě. V tomto krátkém videu se dozvíte více o práci společnosti Lindab v oblasti udržitelného rozvoje.

Good Thinking

Pozitivní myšlení je hluboce zakořeněná filozofie, která prostupuje vším, co v Lindabu děláme.

Dostupnost, efektivita

Na trhu, který se rychle mění se zvyšuje poptávka po zjednodušení, rychlosti, flexibilitě a spolehlivosti. Těmto požadavkům se snažíme vyhovět a proces výstavby co nejvíce zjednodušovat ve všech fázích - v přípravě, během stavby i po dokončení. Dosahujeme toho pomocí našich výrobků a řešení, které mají nejvyšší kvalitu, trvale udržitelné distribuční sítě a efektivní logistiky. Distribuce zaměřená na potřeby zákazníků, která pro ně vytváří větší hodnoty Zvyšujeme svojí přítomnost u zákazníků a jsme tam, kde nás potřebujete. Díky efektivní distribuční síti lokální přítomnosti můžeme našim zákazníkům nabídnou v každé zemi správné řešení. Máme rozsáhlou distribuční síť, které se skládá z více než 150 poboček, téměř 300 stavebních firem a více než 3.000 distributorů. Zajišťujeme rychlé, flexibilní a efektivní dodávky našich výrobků na místa, která si zvolí naši zákazníci a to kdykoliv a vždy včas