Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se
  • 1 Lindab Safe
  • 2 Airy
  • 3 Tlumiče hluku

Lindab Safe & Click

Tento velmi kvalitní vzduchotechnický komplexní systém s vysokou třídou těsnosti a s krátkou dobou montáže šetří Váš čas i peníze. Díky úsporám energie současně přispíváte k udržitelné budoucnosti.

  • Systém Safe je systém kruhového vzduchotechnického potrubí umožňující rychlou montáž.
  • Systém Safe má vysokou třídu těsnosti D prokázanou certifikátem Eurovent.
  • Celý sortiment se vyrábí v rozměrech podle normy EN 1506
  • Základem systému je těsnění se dvěma břity z EPDM pryže. Těsnění, které odolává i neopatrné manipulaci na stavbě a není citlivé na změny teploty vytváří velmi těsný vzduchotechnický systém.
  • Systém zahrnuje potrubí, tvarovky, tlumiče hluku, vzduchové výusti.

Funkce Click 

  • konec potrubí se samčím hrdlem má otevřený, dozadu ohnutý okraj (pertlování)
  • konec potrubí se samičím hrdlem má potřebný počet nacvakacích noků

 

Systém Safe & Click

Systém kruhového vzduchotechnického potrubí Lindab Safe zahrnuje kompletní sortiment kruhového potrubí, tvarovek, tlumičů, T-kusů apod.. . Základem systému je dvojbřité těsnění z EPDM pryže. Toto těsnění umožňuje rychlou a snadnou montáž systému a současně zajišťuje jeho vysokou třídu těsnosti D. Systém je certifikovaný nezávislou zkušebnou Eurovent.

Certifikace Eurovent

První vzduchotechnický systém na světě s certifikátem Eurovent pro třídu těsnosti D.

Do jakých provozů

Systém Safe je vhodný pro průmyslovou, komerční či residenční vzduchotechniku. V provedení ze speciálních materiálů nebo se speciálními povrchovými úpravami lze systém používat také v prostředí s extrémními požadavky na hygienu jako jsou čisté prostory, nemocnice, potravinářské provozy či výroba nápojů.

Materiálové provedení

Systém se vyrábí v několika materiálových provedeních. Je k dispozici provedení z pozinkované oceli Z275, nerezové oceli EN 1.4301 (AISI 304) a EN 1.4404 (AISI 316L), hliníkové slitiny 1050 A, speciální slitiny hliník - zinek AZ 185, magnézia ZM 310 a povrchová úprava práškovým lakem na bázi polyesterové pryskyřice.

Design a funkce v dokonalé harmonii

Posuňte kvalitativní i estetickou úroveň větrání vašeho domu nebo bytu na vyšší úroveň. Lindab Airy je řada štíhlých a velmi účinných větracích ventilů pro distribuci vzduchu s neomezenými možnostmi a nejnižší hladinou hluku na trhu. Oživí Váš interiér, můžete si je navrhnout sami. A snadno se čistí. Buďte styloví, buďte Airy!

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit s dimenzováním vzduchotechnického systému? Chcete prodiskutovat možnosti a návrhy na naše řešení pro Váš projekt? Neváhejte nás kontaktovat