Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se
  • 1 Lindab Rainline
  • 2 Lindab Rainline
  • 3 Sametově matné okapy

Lindab Rainline

Legenda mezi okapy

Lindab  je  největším  výrobcem  odvodňovacích  systémů  ve  Skandinávii.  V  České  republice  dodává okapy na stavby všeho druhu  od  roku  1993. Odvodňovací  systém  Lindab  byl  jedním  z  prvních  produktů svého druhu na českém trhu a velmi brzy si získal oblibu a pevnou pozici mezi zákazníky a stal se jedním z nejprodávanějších systémů odvodnění na trhu. Dlouholetá zkušenost a úzká spolupráce se špičkovými odborníky i konečnými uživateli umožňuje nalézat stále nová, chytřejší a dokonalejší řešení. 

Povrchová úprava Elite

Pokud hledáte materiál s nekompromisními vlastnostmi a životností, je systém s povrchovou úpravou Elite ta nejlepší volba! Díky unikátnímu složení dosahuje vynikajících výsledků a zajistí dokonalý vzhled a ochranu po dlouhá desetiletí. Povrchová úprava Elite má jemně strukturovaný povrch a vyniká v odolnosti proti mechanickému poškození, ochraně oceli proti korozi i UV stabilitě a lépe odolává prostředí se znečištěným ovzduším. Použití tohoto materiálu je široké od okapového systému přes taškové krytiny, trapézové plechy až po plech, který je určen pro složitější strojové nebo mechanické zpracování.

Vyberte si svou barvu

Protože každá budova je jiná i okapy Lindab jsou v různém provedení. Můžeme sladit okapy se střechou tón v tónu, nebo naopak vytvářet výrazné barevné kombinace. Systém Rainline je dostupný v 9 barvách, dále provedení Magestic a půlkruhovém nebo čtvercovém provedení. S Lindabem je každá střecha originál.

Předlakovaná ocel

Jeho jedinečnost mimo spočívá také v technologii výroby z předlakované oceli. Povrchová úprava Elite je na nanášena ještě před tvarováním prvků, proto je rovnoměrná a chrání ocelový plech i ve spojích a na méně dostupných a namáhaných místech. Rainline je vyráběn plně automatizovanou technologií za použití nejmodernějších výrobních linek. Díky tomu je výjimečný přesností všech prvků, proto se snadno a rychle montuje.

Stavebnicový systém se snadno montuje

Promyšlený do posledního detailu. Většinu prvků lze osazovat díky upínacím patentům velmi rychle. Chytře vymyšlené detaily jednotlivých prvků usnadňují a urychlují instalaci, ale také zajišťuji 100% funkčnost celého systému. Prvky systému Rainline jsou naprosto přesné a díky tomu se při montáži na sebe snadno nasazují a velmi pevně drží. Spoje díky tomu není třeba lepit, letovat a nýtovat. U prvků, kde je potřeba zajistit těsnost spoje, je použito těsnění z materiálu EPDM. Montáž je snadná, rychlá a sestavený systém odvodnění je 100% funkční, pevný a kompaktní.

Sametově matné okapy

Lindab Rainline Mat - ideální sladění s Vaší střechou!

Cokoli potřebujete vědět o okapech

Neváhejte se zeptat. Poradíme Vám s výběrem.