Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Záruky Lindab

60let existence společnosti Lindab, zkušeností a vývoje nám dávají jistotu a důvěru ve výrobky, které Vám nabízíme a které pro Vás představují jistotu, spolehlivost a seriózní přístup. Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků. Záruka Lindab je pro Vás synonymem spolehlivosti a seriózního přístupu.

Nikdy nenecháme žádnou reklamaci bez odezvy. Pokud vůbec nastane!

Testujeme v přírodním prostředí

Všechny naše povrchové úpravy jsou průběžně testovány v prostředích, která mohou do značné míry mohou vést ke korozi. Výrobky testujeme například na švédském ostrově Bohus-Malmøn, který pravidelně navštěvují naši vývojoví manažeři a sledují dopad vysoké koncentrace soli v ovzduší a kontaktu se slanou vodou na životnost materiálu.

Testujeme v laboratořích

Zjednodušujeme konstrukce a pomáháme vytvořit zdravé vnitřní klima. Naše vize je částečně o dosažení co nejlepšího vnitřního prostředí, kde je čerstvý vzduch základním požadavkem a zároveň snížení spotřeby zdrojů, aby se lidé cítili lépe a zdravěji . Naše znalosti nyní využíváme abychom mohli nabídnout nejlepší řešení vnitřního klimatu na trhu ve zdravých a udržitelných budovách.