Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Kampus Ostravská univerzita


Nová budova Kampusu umění a designu Ostravské univerzity je součástí nového Městského kampusu Ostrava.

Studentům Fakulty umění umožní pracovat v atraktivním prostředí a zvát i veřejnost, aby se seznámila s jejich tvorbou. Společnost Lindab do této budovy dodala speciální řešení pro kvalitní odhlučnění budovy.

  

Atraktivní a profesionální

V budově se nachází zázemí Centra digitálních technologií a designu, multimediální učebna, čtyři desítky specializovaných školicích místností a učeben, zázemí operního studia, hudební sál, zázemí pro zvukovou režii a postprodukci a specializovaná muzikoterapeutická laboratoř a výukové studio.

Na zvukový útlum a akustiku zařízení byly kladeny vysoké nároky, zejména na přenos zvuku z místnosti do místnosti a útlum zvuků.

Lindab předčil očekávání

"Projektanti budovy navrhli tlumiče hluku od našich konkurentů, ale po demonstraci a zvukových výpočtech v LindQST jsme byli schopni potvrdit řešení na míru s přesnými údaji a lepšími výsledky," říká Tuomas Veijalainen, produktový manažer Lindab Acoustic.

"Tento projekt ukazuje, že díky vysoké interní kompetenci a spolupráci jde náš tým nad rámec očekávání, aby našel to nejlepší řešení pro každý projekt," říká Stanislav Němeček, obchodní manažer Lindab Sales CZ.