Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Podpora pro systémová řešení Lindab Stavby

Lindab v rámci produktu Lindab Stavby poskytuje dokonalou technickou podporu projektového manažera po celou dobu realizace.

Lindab Stavby

Lindab stavby jsou komplexním řešením pro široké spektrum stavebních požadavků. Nabízí nejen kvalitní komponenty, ale i stavební systémy, které tyto komponenty využívají, včetně dodání projektu a zajištění montáže. Technická podpora představuje poradenství, navrhuje koncepci a detaily, specifikuje materiál. Připraví podrobnou montážní dokumentaci, poskytne orientační i autorizované statické posouzení projektu, zaškolí pracovníky pro samotnou montáž, k níž opět poskytne poradenství a odborný dohled.

 

Jaké jsou Lindab Stavby

Lindab Stavby jsou stavebnicový systém. Výroba na míru nejen šetří náklady, ale vzhledem k minimu odpadu je i velmi ekologická. Ocel je recyklovatelný materiál, který je ekologický a tím vstřícný k životnímu prostředí. V neposlední řadě Lindab Stavby poskytují zázemí a renomé značky Lindab, přední světové společnosti s více než 60letou tradicí, know-how a vlastním vývojem.

Výhody Lindab Staveb

Variabilita, nízká hmotnost a široké možnosti využití od průmyslových staveb až po obytné stavby zahrnující např. rodinné a bytové domy, komerční budovy, stavby občanské vybavenosti aj. Rychlost výstavby díky tomu, že se jedná o tzv. „suchý proces“ bez použití vody, která je běžná např. při zdění. Úspory energií nízkoenergetické a pasivní stavby, součinitel prostupu tepla stěnou 0,15 až 0,2 W/m2K je splněn ve standardu u každé stavby Servis jako standard Lindab v rámci produktu Lindab Stavby poskytuje dokonalou technickou podporu projektového manažera po celou dobu realizace.
  • 1 Logistické centrum
  • 2 Rodinný dům
  • 3 Nástavba mateřské školy
  • 4 Rodinný dům

Kontaktujte nás!

Rádi byste prodiskutovali váš projekt? Potřebuje poradit s návrhem optimálního řešení? Neváhejte se nás obrátit. Techničtí a produktoví specialisté jsou vám k dispozici.