Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Pomoc Moravě

Společnost Lindab Sales CZ i přes extrémně vysokou poptávku a komplikace s dostupností materiálu, cítí povinnost a potřebu pomoci v oblastech postiženým přírodní katastrofou ze čtvrtka 24.6.2021. Prostřednictvím Jihomoravského krizového štábu jsme poskytli pomoc ve formě okamžitého daru   2 000m2 střešní krytiny na rychlou sanaci střechy nebo pláště poškozených objektů.

V souvislosti se situací na evropském trhu s ocelí čelíme v dnešní době dlouhým dodacím termínům. Přesto chceme zájemcům z řad poškozených přírodní katastrofou nabídnout prioritu v rámci rychlého termínu dodání. Nabízíme tedy možnost přednostní EXPRES výroby střešních krytin obyvatelům postiženým přírodní katastrofou.

Podmínkou přednostní výroby a dodávky je doložení fotografie a adresy postiženého objektu. Vyřízení žádostí o upřednostnění výroby posuzujeme individuálně na základě místa a rozsahu poškození (za podstatné považujeme zastřešení budov před pergolami a garážemi), dále na základě výrobních, materiálových a personálních kapacit Lindab.

Kontaktní osoby: P. Ždánská, 602 228 182, L. Straka.tel: 724 546 010.