Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Bezpečnostní prvky střech

Lindab Safety

Kompletní systém, který splňuje současné požadavky na zabezpečení pohybu osob po střeše a současně chrání střechu samotnou i její bezprostřední okolí například při sesuvu sněhu a podobně. Škála výrobků z pozinkované či lakované oceli – střešní lávky, žebříky, sněhové zábrany instalované v jedné nebo více řadách za sebou podle sněhového zatížení a délky střechy.

Pro všechny střechy, nejen plechové

Lindab Safety je sortiment použitelný pro všechny běžné typy střech z všeobecně používaných materiálů. Jednotlivé prvky splňují požadavky evropských bezpečnostních norem. Lindab Safety je jednoduchý a montážně nenáročný materiál. Sněhové zábrany, střešní lávky, střešní a stěnové žebříky včetně doplňků a kotvícího materiálu. Sněhové zábrany Lindab Safety jsou tvořeny dvojicí trubek trubek ∅ 32 mm. Délka trubek je 3 m a konce jsou uzpůsobeny pro vzájemné napojení zasunutím. Trubky jsou osazeny do konzol, které se liší dle druhu krytiny.

Střecha jako pracoviště

Není mnoho pracovišť, která jsou vystavena vlivům počasí, tak jako střecha. Přesto je střecha pro mnoho profesí běžným pracovním místem. Klempíř, kominík a pokrývač se po střeše pohybují denně - v dešti, ve sněhu a ve větru. Střecha jako pracovní místo znamená zvýšené riziko nehod.