Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se
  • 1 Profilované střešní krytiny
  • 2 Lindab SRP CLick
  • 3 Falcovaná krytina

Lehké střešní krytiny Lindab

Povrchové úpravy

Lindab jsou vysoce kvalitní výrobky vyvíjené špičkovými švédskými odborníky a designéry. Nejen kvalita a funkčnost, ale právě i design je důležitým parametrem střech Lindab. Design našich střech je tvořen i povrchovou úpravou, díky níž jsou střechy nejen odolné vůči mechanickému poškození a výborně čelí vnějším vlivům (UV záření, extrémní teploty či znečištění ovzduší), ale také atraktivní a krásné. Ze škály povrchových úprav vyberete, ať už hledáte ekonomické řešení s dobrým poměrem cena - výkon, nebo vyžadujete prvotřídní kvalitu s vysokou zárukou a dlouhou životností a skvělým designem.

Nikdy nenecháme žádnou reklamaci bez odezvy. Pokud vůbec nastane!

60let existence společnosti Lindab, zkušeností a vývoje nám dávají jistotu a důvěru ve výrobky, které Vám nabízíme a pro Vás představují jistotu, spolehlivost a seriózní přístup. Lindab je značka vysoce kvalitních výrobků. Záruka Lindab je pro Vás synonymem spolehlivosti a seriózního přístupu.

Klasický vzhled skládané krytiny

Krytiny jsou profilovány do tvaru klasických skládaných tašek ve výrazném designu nebo naopak nenápadných profilů. Výška vln od 27 do 48 mm vytváří plastický dojem a výrazně ovlivňuje tuhost pásů. Čím vyšší vlna, tím je profil pevnější. Krytiny jsou dokonalou imitací klasické skládané střešní krytiny. Mohou tak splynout s okolní zástavbou, nebo naopak volbou výrazné barvy vystoupit z davu.

Vysoká životnost

Žárově pozinkovaný ocelový plech je opatřený speciálními ochrannými vrstvami Classic, Premium Mat a Elite. Materiál je vysoce odolný, pevný a velmi dobře čelí náročným klimatickým podmínkám. Povrchová úprava chrání ocelové jádro před mrazem i slunečním zářením. Poskytuje mimořádně vysokou životnost, která se pohybuje v rozmezí 30 – 60 let, v závislosti na konkrétním prostředí a provedení krytiny.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost - jen 5kg/m2 - je jednou z hlavních výhod krytin Lindab. V případě novostavby lze díky tomu ušetřit na dimenzi krovu a základů značné finanční prostředky. V případě starších budov pak šetří náklady na rekonstrukci krovu. V případě staticky neúnosných nebo lehkých krovů je lehká střešní krytina jediným východiskem.

Pro nízké sklony a bezúdržbovost

Výhodou profilovaných plechových krytin Lindab je možnost montáže na velmi nízké sklony, a to již od 14°, bez nutnosti bednění a použití těžkých asfaltových pásů pro zajištění vodotěsného podstřeší. Povrch krytin je naprosto hladký a neposkytuje prostor pro zachytávání nečistot. Barevné povrchové úpravy jsou stálobarevné, proto není třeba střechy natírat. Taškové krytiny nekřehnou a nepraskají, nemusí se tedy měnit a není nutná jejich složitá údržba.

Dokonalá funkce střešního pláště

Střešní systémy Lindab představují kompletní a ucelenou nabídku všech potřebných prvků a doplňků, které zajišťují bezvadnou funkci střešního pláště. Ke každému typu krytiny Lindab přísluší originální doplňky, současně lze vyrobit jakékoli atypické klempířské prvky.

naše materiály průběžně testujeme

Přesnost výroby a rychlost montáže

Charakteristickou vlastností pro krytiny Lindab je vysoká kvalita zpracování a přesnost. Krytiny se vyrábí na míru každé střechy, podle podkladů technického oddělení. To na základě výkresové dokumentace nebo jiných podkladů vypracuje přesné zadání pro výrobu, včetně kladečského plánu pro následnou montážpředem vypracovaných kladečských plánů. Montáž provádí firmy, které absolvovaly odborná školení a získaly certifikát společnosti Lindab.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit s výběrem vhodného typu krytiny, vyřešit technický detail nebo požádat o cenovou nabídku? Neváhejte nás kontaktovat.