Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Rekonstrukce plochých střech

Řada budov z 20. století se potýká s nevhodně navrženými a chybně provedenými plochými střechami. Nemalé finanční investice do jejich oprav a neustávající údržby situaci řeší jen dočasně.

Máme trvalé řešení

Lindab vyvinul řešení, jímž je rekonstrukce plochých střech na střechy šikmé. Spojením lehké ocelové konstrukce a trapézových plechů vznikne jednoduchá samonosná nástavba šikmé střechy, která problémy vyřeší přirozenou cestou a jednou pro vždy. Díky své lehké konstrukci lze systém Lindab Roof aplikovat na staré i nové budovy s podélným nebo příčným nosným systémem, panelové, zděné i ocelové a také na dřevostavby.

Změna vzhledu i charakteru budovy, nový rozměr i tvar

ale především trvalé odstranění problémů ploché střechy. V půdním prostoru možnost jednoduché dodatečné izolace střešního pláště volně kladenou izolací. Systém Lindab Roof váží cca 15 kg/m2, což představuje minimální přitížení, které zvládne téměř každá stávající střecha. Výraznou výhodou pro obyvatele rekonstruovaných domů je suchá a poměrně rychlá montáž, která téměř neomezí běžný provoz domu. Kvalitní ocelové materiály s barevnou povrchovou úpravou dodávají domu nový, svěží vzhled po dlouhou dobu životnosti krytin.
  • 1 Rekonstrukce ploché střechy
  • 2 Žatec

Kontaktujte nás

Kontaktujte produktového a technického manažera.