Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se

Opláštění střech a stěn

Trapézový plech je určený především na zastřešení a opláštění vnějších a vnitřních stěn nejčastěji průmyslových a komerčních budov. V posledních letech ale nachází své uplatnění také při realizaci neotřelých novostaveb pro rodinné bydlení.
Trapézové plechy Lindab se vyrábí v délkách od 210 do 10 000 mm a v tloušťkách 0,5 a 0,6 mm. Dostupné jsou v provedení Classic, Premium Mat a Elite. Vhodný pro použití na střechy s minimálním sklonem 7°.
Je vyroben z kvalitního, vysoce tvárného plechu od švédského dodavatele ze zárukou 15 - 30 let dle zvolené povrchové úpravy.

Trapézový plech na rodinný dům? Proč ne...

Trapézové plechy nachází uplatnění nejen jako opláštění průmyslových objektů a hal, ale také jako součást moderní architektury. Vlastnosti jako bezúdržbovost, dlouhá životnost, odolnost vůči korozi i UV záření a velmi moderní vzhled z nich dělají atraktivní materiál pro neotřelé a nápadité stavby.

Trapézové plechy

Trapézové plechy patří k základním konstrukčním prvkům a oblíbeným střešním a stěnovým krytinám s nejlepším poměrem výkonu a ceny. Nespočetné množství kombinací profilů, povrchových úprav a barev učiní z výběru trapézových plechů designérský oříšek. Základem trapézových plechů Lindab je žárově pozinkovaná ocel s barevnou povrchovou úpravou, která dává základnímu materiálu konečný vzhled a současně chrání vlivy vnějšího prostředí a před korozí.

Sendvičové panely - hit 21. století!

Moderní způsob života, ekonomické i ekologické vlivy a nové stavební trendy jsou ukazatele, které ovlivňují stavebnictví jako takové a rovněž preferovaný stavební materiál v dané době. I to je důvod, proč  se  sendvičové panely stávají čím dál populárnějšími směle míří k tomu, aby se právem staly hitem tohoto století.

Sendvičové panely Lindab

nabízejí neobyčejné možnosti pro realizaci staveb s unikátním profilem, rychlostí montáže, atraktivní barevnou kombinací, kvalitní povrchovou úpravou a co je nejdůležitější požadovanými tepelně-izolačními vlastnostmi. Představují materiál, díky kterému stavba splňuje kritéria nízkoenergetických a ekonomických požadavků. Díky svým nízkým provozním nákladům během životnosti, dosažené minimální údržbou a podstatně nižší spotřebou energie mají sendvičové panely své využití při větších stavbách typu sklady, výrobní haly, garáže, hangáry, chladírenské a mrazírenské boxy.

Inspirujte se

řadou úspěšných realizací v průmyslovém i residenčním sektoru, kde se trapézové plechy a sendvičové panely stále více a úspěšně uplatňují.