Přejít na hlavní menu
Lindab Logo
Choose languge
Přihlásit se
  • 1 Lindab Solar Roof 2.0
  • 2 Lindab Solar Roof 2.0
  • 3 Víte, že

Lindab Solar Roof 2.0

Funkčnost, elegance, přidaná hodnota

Lindab SolarRoof 2.0 obsahuje kvalitní střešní krytinu Lindab Seamline nebo SRP Click s moderní povrchovou úpravou a integrované solární panely. Vyznačuje svou nadčasovostí, vysokou odolností testovanou v severských klimatických podmínkách a současně minimálními požadavky na údržbu. Střecha Lindab zajistí Vašemu domu dlouhodobou ochranu v náročném měnícím se klimatu a v kombinaci se solárními panely navíc zelenou energii. Strešní profil Lindab je dodávaný již s integrovanými solárními panely, které spolu s dalšími prvky vytvářejí plně funkční solární systém. Lindab využívá solární články typu mono-krystal s nanovodiči a solární články tak mají tloušťku menší než 3 mm.

Tenký solární panel s moderní technologií

Panely váží pouze 2 kg na m2, takže nezatěžují střešní konstrukci. Solární panely. Solární panely jsou chráněné trvanlivým povrchem a jsou označené CE jako kompozitní výrobek.

Snadná montáž

Přestože jsou solární panely integrované do strešního profilu, instalace Lindab SolarRoof 2.0 je tak jednoduchá jako instalace bežné střešní krytiny. Systém SolarRoof je k dispozici jako falcovaná krytina Seamline nebo jako strešní krytina Lindab SRP Click. To znamená, že kromě samotné elektroinstalace, kterou musí provést odborně elektrikář, neexistují žádné další náklady spojené s montáží.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit, zda je vaše střecha vhodná pro Lindab Solar Roof, nebo vyřešit technický detail? Rádi byste orientační cenovou nabídku a kalkulaci výkonu vaší solární střechy? Neváhejte kontaktovat produktového manažera nebo navštivte stránky ZDE.